Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Туризмознавиці УжНУ повернулися з ювілейного навчального воркшопу в Чеській Республіці

Наступного року ужнівці сподіваються прийняти чеську делегацію студентів в Ужгороді та ознайомити їх із туристичними родзинками нашого краю

0 398
Учасники воркшопу у Високій школі політехнічній у м. Їглаві
Учасники воркшопу у Високій школі політехнічній у м. Їглаві
«Звичаї і традиції Височини і Закарпаття» – тема воркшопу, над якою 10 студенток УжНУ протягом 4 днів працювали спільно з колегами з Високої школи політехнічної в м. Їглаві.

Програма була надзвичайно насиченою, цікавою, пізнавальною. Поміж підготовкою до презентації своїх дослідницьких робіт студентки й викладачки встигали ознайомитися з Чехією – побували на екскурсіях у Празі та в місті-музеї Тельчі, відвідали традиційні різдвяні ярмарки, побачили туристичні родзинки краю.

Дуже цінною була можливість зустрічей з представниками влади – старостами Тельча та Їглави, гетьманом краю Височина та з Президентом сенату Чехії. Змогли вкотре переконатися у їхній всебічній підтримці України та, своєю чергою, щиро подякувати дружньому народу Чехії.

 

Студентки-туризмознавиці у мотузковому парку
Студентки-туризмознавиці у мотузковому парку

Учасниця воркшопу Дарина Ремета ділиться враженнями: «Дуже вдячна факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ за те, що мала можливість взяти участь у воркшопі. Вражень море, дізналася про нові цікаві традиції та свята, які відзначають у Чехії. Познайомилися й поспілкувалися зі студентами з Чехії, дізналася багато про їхні хобі й те, як вони навчаються!»

«Співпраця факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ та Vysoká škola polytechnická Jihlava триває вже десять років, але цьогорічний воркшоп був для нас особливим. Адже після перерви, викликаної пандемією, та з початком повномасштабного вторгнення ніхто не знав, чи вдасться продовжити співпрацю. Ми щиро вдячні чеським колегам за підтримку, теплий прийом та організовану програму, це дуже цінно в цей нелегкий період», – розповідає Ольга Світлинець, доцентка кафедри туристичної інфраструктури і готельно-ресторанного господарства.

Її колегиня по кафедрі Галина Кіш доповнює: «Сподіваємося, вже наступного року зможемо прийняти чеську делегацію студентів у нашому місті й ознайомити їх з туристичними родзинками нашого краю».

За інформацією кафедри туристичної інфраструктури та готельно-ресторанного господарства
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.