Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

У рамках Параду Миколайчиків ужнівці дарували закарпатській малечі казку

До дійства, що відбувається в Ужгороді удвадцятьперше, долучилося близько сотні представників різних факультетів УжНУ

0 187

У рамках Параду Миколайчиків ужнівці дарували закарпатській малечі казку

19 грудня на площі Театральній в Ужгороді зібралося кілька сотень Миколайчиків, які спільними зусиллями створили казку й запалили святковими вогнями головну ялинку міста.

У рамках Параду Миколайчиків ужнівці дарували закарпатській малечі казкуДо участі у параді традиційно долучаються школярі та студенти, які роздають перехожим цукерки й вітають зі святом. На сцені ж тим часом триває театралізоване дійство з участю казкових персонажів та Святого Миколая власною персоною.

У рамках Параду Миколайчиків ужнівці дарували закарпатській малечі казку
Федір Шандор

«Цього року Парад Миколайчиків відбувається в Ужгороді вже двадцять перший раз, – розповідає один із організаторів свята туризмознавець, професор УжНУ Федір Шандор. – Свято наймасштабніше за увесь час – ми працювали із суботи до вівторка: відбувалися спортивні заходи, фестиваль пряників, забіг Миколайчиків, крім того, відкрили головну ялинку в Мукачеві та Перечині, а сьогодні завершуємо нашу місію в Ужгороді».

У рамках Параду Миколайчиків ужнівці дарували закарпатській малечі казкуБлизько сотні студентів – представників різних факультетів УжНУ – долучилися до веселого дійства. Серед них і студентка факультету туризму та МК Тетяна Козловська. Дівчина розповідає: «Парад об’єднує студентів – ми створюємо казкову атмосферу свята, вітаємо діток і даруємо їм новорічне диво, яке, напевно, чекають і дорослі, і малі. А для мене це ще й можливість попрацювати аніматором та приємний досвід волонтерства».

У рамках акції посланці святого Миколая традиційно вирушили в дитячу лікарню Ужгорода, аби подарувати малечі свято й допомогти забути про недуги.

Ксенія Шокіна,
фото авторки та Сергія Денисенка
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.