У Медіацентр УжНУ приходять, аби залишитися

У редакції ціла команда практикантів!

У Медіацентр УжНУ приходять, аби залишитися
Редакція нашого університетського онлайн-видання для більшості студентів, викладачів, працівників УжНУ – вулик з невтомною командою бджіл, які будь-якої миті готові прилетіти на черговий інфопривід, аби записати, сфотографувати, відзняти, а пізніше – розповісти й показати.

Для того, щоб усе перелічене було виконане на високому рівні, ми регулярно збираємося, обговорюємо напрацьоване, ділимося успіхами чи невдачами, шукаємо нові ідеї. Цього разу привідкриємо завісу робочого процесу і для наших читачів-слухачів-глядачів. І на те маємо кілька вагомих причин.

…Відомо, що складання останнього в навчальному році іспиту для студентів наче команда «Вільно!» Тільки подумати – попереду цілісінькі два місяці свободи! Та є таке поняття, як виробнича практика, котра спускає студентів з небес на землю, змушуючи на три тижні відкласти довгоочікуваний релакс. Та хто-хто, а вихованці відділення журналістики УжНУ можуть забути навіть про мінімальні хвилювання з цього приводу, адже що може бути краще для випробування власних умінь та здобутих знань?

Практиканти Медіацентру

Саме з цією метою до складу редакції прибуло поповнення! Отже, протягом найближчого часу ви зможете побачити на сторінках сайту підписи таких авторів, як Руслана Гостюк, Богдана Гунда, Кароліна Шірінова та Даниїл Самсонов.

Студенти-практиканти

З ними в ролі практикантів і наші давні дописувачі – Віра Лабич, Катерина Хижняк та Антоніна Чундак. Щойно спустилися зі звиклої 406-ої аудиторії після інструктажу – і вже готові працювати заради наших читачів та глядачів.

Інша причина того, що вирішили розповісти про внутрішній для редакції процес – відправлення нашого другого покоління новинарів у вільне плавання. Хто б міг подумати, що вчорашні студенти-журналісти, які щоразу із запалом бралися за роботу, йшли назустріч своїм університетським колегам та старанно висвітлювали події, учасниками яких були й самі, уже отримують дипломи про вищу освіту та стоять на порозі справжнього дорослого життя?

Галина Риган

Василь Третяк

Оксана Пітра

Протягом усього часу з нами була усмішка Галі Риган, що рятувала й підтримувала в потрібні моменти. Справжня сумлінність, яка виглядала з кожного написаного рядка Оксаною Пітрою. Голос Крістіни Гудак-Третяк, котра в чергових радіовипусках розповідала нам про останні університетські вісті. Енергія Василя Третяка – настільки запальна, що одразу спонукала братися до роботи.

Тільки-от, прийшовши одного разу в Медіацентр УжНУ, дуже складно піти звідси назовсім. Віримо, що спростовувати цю думку нашим випускникам не захочеться. Ми ж завжди раді бачити їх серед нашого колективу, а в майбутньому бажаємо нового досвіду, успіхів та звершень, вражень і професійних злетів!

Обійми взаємної вдячності

Обійми взаємної вдячності