Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студентство одного з найбільш чоловічих підрозділів УжНУ вперше за багато років очолила дівчина

Головою студради фізичного факультету стала Світлана Кузьма

0 292
Світлана Кузьма
Нещодавно студентська родина фізичного факультету обирала нового очільника студради підрозділу. Цікаво, що вперше за багато років головою цього органу самоврядування молоді стала дівчина – третьокурсниця Світлана Кузьма.

Збори розпочав уже колишній громадський декан Сергій Харук, який прозвітував спільноті про зроблене протягом свого головування, а також побажав наступнику витримки й нових звершень.

Відтак слово мав заступник декана з наукової роботи Мирослав Карбованець, котрий зауважив: деканат цілком покладається на вибір студентів.

Претендували на пост очільника студради фізфаку третьокурсниця Світлана Кузьма та першокурсник Василь Алексик, які розказали про своє бачення розвитку факультету. Світлана, котра є громадською активісткою, неодноразово здобувала призові місця у спортивних змаганнях, зауважила, що в її планах – зробити факультет передовим, насамперед за рахунок активізації профорієнтаційної діяльності. Василь додав, що не буде багатослівним – підтримує сказане опоненткою, а в разі обрання сконцентрується на тих самих напрямках.

У голосуванні взяли участь студенти І–V курсів. Його підсумки засвідчили незначний відрив представниці прекрасної статі – тож головою студради фізичного факультету стала Світлана Кузьма.

Вітаємо новоспечену очільницю й бажаємо їй плідної праці на розвиток підрозділу!

Марія Шелельо

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.