Ужгород гучно відзначає День міста!

Програма святкувань надзвичайно насичена – обирайте до душі й відпочивайте!

Ужгород гучно відзначає День міста!

Численні локації по всьому центру міста, широка концертна програма та навіть річкове таксі – Ужгород уміє святкувати! Як ми повідомляли, у ці вихідні обласний центр Закарпаття відзначає свою 1125-у річницю.

Програма до Дня міста надзвичайно насичена: територія «Щасливих дітей» облаштувалася на Православній набережній – там організовано цілий комплекс розважальних заходів і цікавих майстер-класів для малечі.

У сквері біля Совиного гнізда можна перепочити, попоїсти й купити цікаві вироби ручної роботи, там же знайдете і ятки Руху підтримки закарпатських військових та Барбосу.

На Театральній упродовж дня відбуваються виступи ужгородських талантів, як-от акторів театру «Бавка», танцювальних та співочих колективів, на Корзо «Закарпатський народний хор» влаштував незвичайний артмоб, що допоміг перенестися у минуле. Вихованці студії сучасного танцю «Бліц» створили неймовірний флешмоб на Театральній.

А в ректораті Ужгородського університету завершуються безкоштовні кінопокази в рамках «Днів нового кіно».
Святкування триватиме й сьогодні. Приходьте!

Ксенія Шокіна