Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Ужгородець Адальберт Макарович здобув у Японії «бронзу» Міжнародної учнівської олімпіади з інформатики

Призер престижного змагання активно готувався до участі в ньому на факультеті інформаційних технологій Ужгородського університету під керівництвом магістранта Сергія Оришича

1 512
Збірна команда України
Збірна команда України
На відкритті змагань
На відкритті змагань
Сьогодні вранці в Японії завершився ІІ тур 30-ї Міжнародної учнівської олімпіади з інформатики. В змаганні брала участь і четвірка учасників збірної України – Данііл Смельський, Назарій Деньга, Софія Мельник (всі з Кременчука) та Адальберт Макарович (Ужгород). За результатами змагання Данііл Смельський виборов золоту медаль, Назарій Деньга та Софія Мельник – срібні нагороди, а Адальберт Макарович – бронзову.

Вітаємо Валентина Івановича Мельника, знаного фахівця з Кременчука, вихованцями якого є перші три учасники, а також ужгородську спільноту з черговим призером міжнародної олімпіади.

Адальберт Макарович
Адальберт Макарович

Зауважимо, що Адальберт Макарович активно готувався до змагань на факультеті інформаційних технологій Ужгородського університету. Найбільший внесок у його підготовку зробив магістрант цього підрозділу зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» Сергій Оришич.

Нагадаємо, торік в Ірані ужгородець Станіслав Томаш виборов срібну медаль на 29-ій Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики. Підготовкою його займалися завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца та магістрант Сергій Оришич.

Вітаємо кожного причетного до здобуття вагомих для України, зокрема й Закарпаття, результатів, а також усіх вболівальників!

Вл. інф. Медіацентру
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.