Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Аспірант факультету інформаційних технологій Євген Задорожній виборов диплом І ступеня на «Кубку Векуа»

Міжнародні змагання в чотирьох українських містах організувала Грузинська асоціація підтримки програмування

0 560
28 та 29 жовтня на факультеті інформаційних технологій Ужгородського університету відбулися змагання «Кубок Векуа», організовані Грузинською асоціацією підтримки програмування. Нагадаємо, що в Україні цей турнір, крім Ужгорода, проходив ще в Харкові, Одесі та Вінниці. Всі українські учасники, які захотіли взяти участь у змаганні, повинні були зареєструватися й приїхати розв’язувати запропоновані грузинською стороною задачі в одне з чотирьох міст. В нашому обласному центрі зібралися охочі позмагатися з вишів Західної України.
Євген Задорожній

Оргкомітет міжнародних змагань вирішив, що всі, хто розв’язав 8 задач, здобуде диплом першого ступеня, 7 задач – другого ступеня, а 6 задач – третього ступеня. Серед призерів виявилося чимало представників Ужгородського університету. Тож вітаємо аспіранта 1-го року навчання факультету інформаційних технологій УжНУ Євгена Задорожнього, який виборов диплом першого ступеня в індивідуальних змаганнях. Також відзначимо високий рівень учня 11-го класу Ужгородської класичної гімназії Адальберта Макаровича, який виборов диплом другого ступеня.

Координатором й організатором змагання в Ужгороді був завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца.

Результати індивідуального та командного змагань.

Вл. інф.

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.