Ужгородські учні та студенти перемогли на змаганні з програмування у Львові

У суботу, 14 вересня, пройшов ІІ етап Всеукраїнської командної олімпіади з програмування. Більше трьохсот студентських та учнівських команд мали змогу помірятись силами та визначити кращих.
Учні та студенти Закарпаття

Змагання проходили паралельно в шести містах України – Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Тернополі, Миколаєві. У Львові зійшлися кращі команди із Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей.

За результатами змагання місця серед студентських команд були розподілені таким чином:

Місце Команда Університет
1 UzhNU_KSUV* Ужгородський національний університет
2 LNU Jackals Львівський національний університет імені Івана Франка
LNU XXL Львівський національний університет імені Івана Франка
NULP_Phoenix Національний університет “Львівська політехніка”
3 UzhNU_Auturismo Ужгородський національний університет
UCUlele Український католицький університет
UzhNU_MaybeEasyWin Ужгородський національний університет

Команду UzhNU_KSUV* представляли Марк Міхно, Оля Крамаренко, Олексій Рубан; команду UzhNU_ Auturismo – Михайло Пригара, Артур Сидоран, Ігор Вовк; команду UzhNU_MaybeEasyWin – Ярослав Гайович, Юліанна Калинич, Дмитро Форманюк. Тренерський штаб команд – Сергій Вапнічний, Євген Задорожний та Олександр Міца. Відзначимо, що всі вони є представниками факультету інформаційних технологій.

Під час нагородження

Приємно зазначити, що команда UzhNU_KSUV* виборола перше місце не лише в Західному регіоні, а в цілому по Україні. Повну таблицю змагань можна подивитись за посиланням.

Підтримали переможну ходу закарпатських студентів також і учнівські команди:

Місце Команда Школа
1 s_Uzh_Hutsuls Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів
2 s_Uzh_The_electric_pancakes Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів
3 s_[bin]Array м. Яворів

Команда s_Uzh_Hutsuls виступала у складі Олега Навера, Андрія Симкіна, Василя Меренича, а команду s_Uzh_The_electric_pancakes представляли Костянтин Чуєв, Богдан Задорожний, Орест Михайлюк. Тренер команд – Сергій Вапнічний. Зазначимо, що команда “закарпатських гуцулів” була другою в загальному заліку по Україні, поступившись лише одноліткам із Дніпра.

Побажаємо нашим чудовим командам подальших перемог! Студентським командам вдалого виступу на півфіналі світового чемпіонату з програмування, який буде проходити 18-20 жовтня цього року на майданчику Бухарест-Вінниця, де зійдуться кращі команди Південно-Східної Європи. А учням на фінальних змаганнях кращих учнівських команд України 8-10 жовтня в Одесі.

За інформацією завідувача кафедри ІФМД, доц. Олександра Лавера