Ужгородський університет – перший в області у вишівському спортивному житті 2017 р.

Другими завершили рік студенти Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, трійку призерів замкнув Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ

Нещодавно у спорткомплексі «Юність» відбулося засідання щодо участі вищих навчальних закладів Закарпаття у ХІІІ обласній універсіаді.
Ужгородський університет – перший в області у вишівському спортивному житті  2017 р.
Підсумки за 2017 навчальний рік підбивали голова Закарпатського відділення НОК України Іван Риляк, представник Олімпійської академії України в нашій області Михайло Молнар та провідний спеціаліст обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Плєханов

Зокрема, визначали найкращих у таких видах, як баскетбол 3х3 (чоловіки та жінки), міні-футбол, легка атлетика та плавання. Окремо встановлювали призерів і переможців серед вишів І та ІІ рівнів акредитації й ІІІ та IV.

Тож серед вищих навчальних закладів ІІІ та IV рівнів акредитації перше місце посів Ужгородський університет, котрий виграв усі види універсіади. Другими завершили рік студенти Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ. Трійку призерів замкнув Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ.

Представники університетів були нагороджені грамотами та кубками за спортивні досягнення протягом року.

Юрій Піясюк