Декан факультету іноземної філології профорієнтував у Міжгірській ЗОШ ім. Авґустина Волошина

Візит до рідної школи Михайло Рошко приурочив до відзначення Тижня української писемності

Михайло Рошко спілкується зі старшокласниками
Нещодавно учні 9–11 класів Міжгірської ЗОШ І–ІІІ ст. ім. Августина Волошина мали нагоду поспілкуватися із закарпатським письменником, деканом факультету іноземної філології Ужгородського національного університету Михайлом Рошком. У зустрічі з відомим випускником школи, котрий не забуває альма-матер, також узяли участь учителі української мови та літератури, завітала й дирекція школи.

Візит пана Рошка відбувся з нагоди відзначення Тижня української писемності та в рамках профорієнтаційної роботи. Так, Михайло Михайлович розповів старшокласникам про Ужгородський національний університет, зокрема, про перспективи, які має випускник факультету іноземної філології. Зазначив, що УжНУ і очолюваний ним підрозділ відкривають шлях до кар’єри навіть за кордоном.

Михайло Рошко зі шестикласниками

Відтак з Михайлом Рошком познайомилися й учні 6-го класу. Гість завітав до них на тематичну виховну годину, приурочену до Дня писемності, – «Милозвучність і неповторність української мови».

За інформацією Станіслава Шпонтака,