Філфак УжНУ долучився до проведення обласного етапу учнівської олімпіади з української мови та літератури

Познайомитися зі школярами з усього Закарпаття та презентувати їм Ужгородський університет прийшли декан філфаку Галина Шумицька та її заступник Олег Хававчак

25 січня в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Познайомилися зі школярами з усього Закарпаття та презентували їм Ужгородський університет представники філологічного факультету вишу.
Учнів вітає Галина Шумицька

Першими гостей із різних куточків області привітали завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО Тетяна Гнаткович і заступник директора з наукової роботи і міжнародної діяльності Закарпатського ІППО, кандидат історичних наук Михайло Басараб.

Відтак слово взяла декан філологічного факультету УжНУ Галина Шумицька, яка висловила радість бути присутньою на такому заході: «Я дуже тішуся, що попередній рік видався «мовним» на державному рівні. Статус української мови в нашій країні починає суттєво мінятися. У свою чергу, учасники нинішнього заходу долучаються до справді історичного моменту».

Учасники олімпіади
З учнями спілкується Олег Хававчак

Галина Василівна розповіла присутнім про спеціальності, які можуть обрати для себе абітурієнти філологічного факультету УжНУ, особливості навчання студентів підрозділу, їхні можливості та перспективи. Крім того, гості дізналися про цьогорічні новації, зокрема відкриття трьох нових освітніх програм на факультеті.

Заступник декана філфаку з виховної роботи Олег Хававчак поділився з учнями позитивним настроєм і спогадом про власну участь в олімпіаді у шкільні роки. Відтак сказав кілька слів про навчання на філологічному факультеті УжНУ та вручив присутнім листівки з інформацією про підрозділ і виш загалом.

Після урочистої частини олімпіади школярам побажали змагального духу та усвідомлення вже досягнутої перемоги. Відтак учні приступили до роботи. До слова, до складу журі заходу було запрошено й кількох викладачів україністських кафедр філфаку УжНУ.

Антоніна Чундак