УжНУ планує участь у конкурсі на європейський ґрант за програмою енергоефективності

Головний бухгалтер Руслана Вовчанська звітувала про виконання бюджету минулого року та плани на 2018-й

22 березня відбулося чергове засідання Вченої ради Ужгородського національного університету.
Олександр Сливка

Модерував захід цього разу перший проректор Олександр Сливка, оскільки ректор Володимир Смоланка перебуває у відрядженні в Китаї, куди вирушив підписати угоду з партнерами.

Насамперед Олександр Георгійович привітав іменинників, а також вручив диплом професора представниці кафедри фінансів і банківської справи Ніні Пойді-Носик.

Руслана Вовчанська

Перше питання стосувалося фінансової діяльності університету. Головний бухгалтер Руслана Вовчанська звітувала про бюджет 2017 р. та плани на 2018-й. Зокрема, повідомила про обсяги надходжень загального (понад 144 млн грн) і спеціального (близько 170 млн грн) фондів у минулому році. Руслана Іванівна також інформувала про надходження від платних освітніх послуг у розрізі факультетів, вартість придбаного обладнання, матеріалів, видатки на відрядження, оплату послуг. Торік витрати на оплату робіт з капітального та поточного ремонту в підрозділах УжНУ сягнули 9 млн 910 тисяч грн.

На фундаментальні й прикладні дослідження у 2018-му виділили 8 млн 120 тисяч грн загального фонду і 978 тисяч – спеціального. Також продовжать реалізацію програми ЄС «Горизонт 2020».

Щоб заощадити кошти, докладатимуть зусиль для зменшення плати за комунальні послуги.

Олександр Рогач

«Ужгородський університет планує взяти участь у конкурсі на ґрант за програмою енергоефективності від Європейського банку реконструкції і розвитку», — повідомив проректор Олександр Рогач.

Члени Вченої ради схвалили фінансовий план університету, а також затвердили кошторис витрат Студентської ради УжНУ в розмірі 715 тисяч гривень.

Під час засідання присутні також проголосували за створення навчально-наукового тренінгового центру післядипломної освіти в структурі стоматологічного факультету, рекомендували до друку 4 видання, затвердили теми дисертаційних досліджень. Крім того, внесли зміни до Положення про Вчену раду факультету ДВНЗ «УжНУ». Відтепер деканів підрозділів, директорів навчально-наукових інститутів, доцентів, старших викладачів, викладачів, асистентів обиратимуть за конкурсом таємним голосуванням вчені ради факультетів, а не університету.

Ольга Брайлян,
фото Роберта Паппа