V Міжнародна літня школа з програмування відбудеться онлайн

Цього року серед лекторів знову будуть як вітчизняні, так і закордонні фахівці

V Міжнародна літня школа з програмування відбудеться онлайн
Ситуація в світі ставить нові вимоги перед організаторами Міжнародної літньої школи з програмування, що стала важливим заходом для айтівської молоді. Тож цьогріч було вирішено влаштувати її в режимі онлайн – з 31 липня до 7 серпня.

Інформацію про лекторів та розклад роботи розміщено на сайті заходу. До речі, цього року серед лекторів знову будуть й іноземні фахівці. Зокрема, професор університету АДА (м. Баку, Азербайджан) Михайло Медведєв, команда БГУІР (м. Мінськ, Беларусь) на чолі з доцентом Антоном Парамоновим та постійний лектор літньої школи, професор Європейського університету (м. Тбілісі, Грузія) Теодор Заркуа.

Нагадаємо, минулорічна школа cтала наразі наймасштабнішою: у ній узяли участь 140 учасників.

Реєстрацію розпочато! Запрошуємо до участі!

А поки що згадаймо, як воно було торік:

За інформацією організатора школи – завідувача кафедри інформаційних
управляючих систем і технологій Олександра Міци
alex.mitsa@uzhnu.edu.ua.