Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Ужгородські міні-скульптури дісталися й університетського Баму

Черговий витвір Михайла Колодка, що увіковічнює відомого угорського поета Яноша Араня, оселився в Українсько-угорському навчально-науковому інституті

0 273
Йожеф Бугайла та Олександр Шпеник
Йожеф Бугайла та Олександр Шпеник
Днями в Українсько-угорському навчально-науковому інституті УжНУ відкрили міні-скульптуру відомого угорського поета Яноша Араня, автором якої є Михайло Колодко. Захід приурочили до 55-річчя створення кафедри угорської філології в Ужгородському університеті та 10-річчя Українсько-угорського навчально-наукового інституту.
Міні-скульптурка Яноша Араня
Міні-скульптура Яноша Араня

Відкривали скульптуру генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла та директор УУННІ Олександр Шпеник.

Іноземний дипломат розповів про ідею створення пам’ятки: «В Ужгороді роботи пана Колодка вже стали традиційними. Міні-скульптура Араня виступає символом для угорських філологів, та й нещодавно ми святкували його 200-й день народження. Кафедра угорської філології – це чудове місце для нього, і Генеральне консульство радо робить вам такий подарунок».

Після відкриття студенти вшанували пам’ять письменника, продекламувавши його вірші та зачитавши уривки з інших творів. На завершення заходу всі охочі зробили фото з маленькою копією Яноша Араня.

Тетяна Проданець
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.