В Ужгородському університеті відбудеться 12-а Міжнародна олімпіада з програмування «Кубок Векуа»

До участі запрошують охочих з усіх факультетів УжНУ

З Темурі Заркуа
26–27 травня на базі факультету інформаційних технологій Ужгородського університету відбудеться 12-а Міжнародна олімпіада з програмування «Кубок Векуа». Паралельно вона проходитиме в різних країнах світу. В Україні змагання відбудуться на чотирьох базових майданчиках – в Ужгороді, Харкові, Одесі та Вінниці.

Організатором змагань є грузинські ентузіасти. Це не перший захід, який ужгородці влаштовують спільно з представниками кавказької країни. Чудові партнерські стосунки сприяють динамічному розвитку олімпіадного програмування для обох сторін. Цього року очікуємо приїзд грузинських команд на Міжнародну літню школу з програмування, яка щорічно проводиться на базі нашого університету. Нагадаємо, директором Міжнародної олімпіади з програмування «Кубок Векуа» є професор Грузинського технічного університету Темурі Заркуа, який також є одним із лекторів згаданої школи.

Запрошуються до участі в 12-ій Міжнародній олімпіаді з програмування «Кубок Векуа» охочих з усіх факультетів Ужгородського університету. Зареєструватися можна за посиланням.

Розклад заходу такий:

Дата Час Подія
26.05 10.00 Реєстрація
26.05 10.30 Відкриття
26.05 11.00-15.00 Індивідуальний тур
27.05 11.00-16.00 Командний тур
27.05 16.30 Закриття

Чекаємо на активну участь кращих студентів-програмістів Західної України та Ужгородського університету!

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін, доцента Олександра Лавера