В УжНУ обрали найкращу з-поміж красунь

Другою віце-міс стала Марія Мельник, першою віце-міс – Владислава Коньовшій, а «Міс УжНУ – 2019» – Аліна Горячова

Що найбільше очікують студенти УжНУ у травні? Однозначно не модулів і початку сесії… Що спонукає усіх покинути всі справи? Що хвилює і змушує затамовувати подих щонайменше 3 години? Це найграндіозніша, найочікуваніша подія року – «Міс УжНУ». Цьогоріч вона відбулася 16 травня у Закарпатському облмуздрамтеатрі.

В УжНУ обрали найкращу з-поміж красуньЩе восени на кожному факультеті обрали свою красуню, тепер ці 16 леді боролися за титул найвродливішої дівчини університету.

Олександр Сливка

Привітати учасниць прийшов перший проректор Олександр Сливка: «Цей захід є одним із найцікавіших, найгарніших, найінтригуючих подій в УжНУ. Всім глядачам бажаю хорошої аури та незабутнього відпочинку, а учасницям – перемоги!»

Під час першого виходу – «Оригінального» – ведучі знайомили глядачів з учасницями, розповідаючи короткі цікаві факти з життя дівчат. Допоки красуні готувалися до наступного конкурсу гостей розважали пісенними номерами Джей Рок у дуеті з Крістіною Сурмою, вокальний ансамбль арт-студії «НЕБО», драйвовим танцем запалила зал студія сучасного танцю «БЛІЦ».

Наступний вихід – «Національний» – вразив глядачів не менше, адже всі дівчата виглядали ніжно й загадково. Відтак перейшли до найхвилюючого конкурсу – «Інтелектуального». Відповідати дівчатам довелося на доволі філософські питання: «Що потрібно для відчуття повного щастя?», «Що змушує тебе посміхатися?», «Якими трьома якостями повинна володіти дівчина 21-го століття?»

В УжНУ обрали найкращу з-поміж красуньВ УжНУ обрали найкращу з-поміж красуньАби зал не сумував, Вікторія Глебена, Владислава Авдієнко розважали вокальними номерами, а балет у виконанні педагога з хореографії арт-студії «НЕБО» Ніколетти Кіш не залишив байдужим жодного глядача.

Найбільший ажіотаж та гучні овації викликав третій вихід дівчат у купальниках. Саме так учасниці продемонстрували свою вроду й ще раз довели, що в УжНУ навчаються тільки красуні.

Саме після цього виходу журі рушило до нарадчої кімнати для обрання міс. Допоки за зачиненими дверима відбувалися суперечки, на сцені заворожливими голосами вражали присутніх Джей Рок, Владислава Авдієнко, ще один танцювальний номер представила студія сучасного танцю «БЛІЦ», а Юліанна Ляхович подарувала залу акробатичний номер на повітряному полотні. Аби трохи відпочити від напруженого очікування результатів, нотку гумору подарувала Лєра Манзюк та КВН команда «БУМ».

В УжНУ обрали найкращу з-поміж красуньОцінювало виходи дівчат поважне журі у складі першого проректора УжНУ Олександра Сливки, головного туристичного спонсора, власника мереж агенств подорожей «AmigoTravel» Володимира Сагарди, представника конкурсу «Королеви України» Сандри Болдижар, засновника «ТАТА Б’юті Академі» Тетяни Біклян, фотографа Михайла Архангела, генерального директора департаменту моделей «А’Стар» Анни Феєр та «Міс УжНУ – 2018» Дарини Богдан.

Перед самим оголошенням результатів дівчатаВ УжНУ обрали найкращу з-поміж красунь з’явилися на сцені в шикарних вечірніх сукнях. Отож «Міс дружність» стала учасниця під номером 13 Ірина Репинець (юридичний факультет), «Міс стиль» – Оксана Худан (економічний факультет), «Міс грація» – Владислава Коньовшій (факультет здоров’я та фізичного виховання), «Міс чарівність» – Наталія Куцина (географічний факультет), «Міс ніжність» – Анастасія Лисюк (факультет туризму та міжнародних комунікацій), «Міс посмішка» – Аліна Горячова (факультет міжнародних економічних відносин), «Міс елегантність» – Павла Урбан (хімічний факультет), «Міс привабливість» – Надія Пілаш (факультет іноземної філології), «Міс артистичність» – Станіслава Тобіяш (факультет історії та МВ), «Міс витонченість» – Анна-Ніколетта Цап (філологічний факультет), «Міс конгеніальність» – Валерія Варфоломеєва (математичний факультет),«Міс оригінальність» – Марія Мельник (стоматологічний факультет), «Міс романтичність» – Анна Качур (медичний факультет), «Міс старанність» – Юлія Трофімова (біологічний факультет), «Міс загадковість» – Юлія Баран (фізичний факультет), «Міс фото» – Рената Онищенко (факультет суспільних наук), яка отримала додатковий подарунок від фотографа Михайла Архангела, «Міс глядацьких симпатій» з невеликим відривом стала Владислава Коньовшій, якій таксі «Сова» вручили невеличкий презент.

В УжНУ обрали найкращу з-поміж красуньУ залі всі нетерпляче очікували оголошення найголовніших номінацій, дівчата неймовірно хвилювалися і мріяли почути своє ім’я. Другою віце-міс стала Марія Мельник, а титул першої віце-міс виборола Владислава Коньовшій. «Міс УжНУ–2019» стала…барабанний дріб… Аліна Горячова!

Вікторія Кенідра,
фото Анни Фельцан