В УжНУ продовжили прийом заяв на вступ у магістратуру та заочний бакалаврат

Подати документи ще можна до 15 вересня

Під час засідання Вченої Ради УжНУ 29 серпня затвердили зміни до Правил прийому до університету – продовжено термін приймання заяв на вступ.
Триває засідання Вченої ради УжНУ

Відповідальний секретар Приймальної комісії Петро Горват пояснив:

– Є потреба продовжити прийом заяв і документів та провести третю хвилю зарахування до ДВНЗ «УжНУ». Оскільки цього року вперше проводилося вступні випробування в магістратуру з правознавства за технологіями ЗНО, вони виявилися зміщеними в часі, тому не всі охочі встигли подати документи. У зв’язку з цим є звернення вступників і подання відбіркової комісії юридичного й інших факультетів із пропозицією продовжити прийом заяв і документів у магістратуру, а також на заочну форму бакалаврату на основі освітнього рівня молодшого спеціаліста, – до 15 вересня, щоб провести всі зарахування до 30 вересня.

Вл. інф.