Приймальна комісія УжНУ мала чергове планове засідання

0 1 561
Приймальна комісія УжНУ працює у звичному режимі. Сьогодні, 14 серпня, в головному корпусі вишу зібралися ректор, проректори, представники факультетів, щоб зарахувати вступників, які бажають здобувати освіту коштом фізичних або юридичних осіб та визначилися стосовно закладу для навчання на користь УжНУ. Також обговорили хід вступної кампанії та вирішили поточні питання.

«Переважна частина вступників у нас — на основі повної загальної середньої освіти. У процесі роботи з різних причин відхилено понад 2 тисячі заяв, які були рекомендовані до вступу на контракт. На сьогодні все ще залишаються рекомендованими на навчання за контрактом 2754 заяви, — розповів відповідальний секретар Приймальної комісії УжНУ Петро Горват.

Декани й заступники деканів факультетів відзвітували про кількість рекомендованих на контракт абітурієнтів, порівняли цифри з минулорічними. На деяких факультетах за кількістю вступників спостерігається приріст, на деяких — падіння.

Потенційні студенти продовжують підходити для підписання договорів.

Нагадаємо, цього року в УжНУ подали 10 128 заяв на вступ на основі повної загальної середньої освіти.

Ксенія Шокіна