У фойє головного корпусу університету розгорнули фотовиставку на честь Революції Гідності

Відкрили експозицію проректор із науково-педагогічної роботи Ігор Король та учасник Євромайдану, головний редактор журналу «Миротворець» Павло Гомонай

Відкриття фотовиставки у фойє головного корпусу УжНУ
Нині минає четвертий рік трагічних подій у нашій державі, які сколихнули Україну й світ. В УжНУ глибоко шанують і поділяють позицію борців за справедливість.

Тож сьогодні, у День Гідності та Свободи, в головному корпусі вишу на БАМі відкрили фотоекспозицію, присвячену Майдану.

Виставку відкрив проректор із науково-педагогічної роботи нашого вишу Ігор Король: «21 листопада 2013 року півтори тисячі студентів вийшли на вулиці Києва, щоб відстояти свої права. Тож Революція Гідності почалася саме з молоді. А ця експозиція має нагадати нам епізоди тих пам’ятних днів».

Павло Гомонай та Ігор Король

Відтак проректор представив активного учасника Майдану, головного редактора журналу «Миротворець» Павла Гомоная.

«4 роки промайнуло від початку Майдану. Ця дата потроху відходить у минуле і стає історією. Проте історію маємо пам’ятати. І варто згадати, що вчора відзначали 100-літній ювілей ухвалення ІІІ Універсалу Центральної ради УНР. Думаю, українці – чемпіони з націєтворення. За сто років ми просунулися досить далеко», – зауважив активіст.

Також Павло Гомонай висловив упевненість: спільними зусиллями вдасться сформувати по-справжньому міцну державу.

Ольга Брайлян