Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

В Ужгороді згадували Володимира Висоцького

Вечір пам’яті митця відбувся в Закарпатській обласній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка

0 268
В Ужгороді згадували Володимира Висоцького
В Ужгороді згадували Володимира Висоцького
Днями в Закарпатській обласній науковій бібліотеці імені Ф.Потушняка відбувся вечір пам’яті «Володимир Висоцький: політ триває». Вшанувати кумира мільйонів прийшло чимало людей – місця відвідувачам ледь вистачило.
В Ужгороді згадували Володимира Висоцького

Присутні говорили про діяльність Висоцького, його творчість, про музику, поезію і кіно, а також нелегке життя Володимира Семеновича. Ведучі нагадали про те, що свого часу той приїздив до Ужгорода з таємним концертом. Подія мала місце в далекому 1974-му, в одному з номерів місцевого готелю «Ужгород». Щодо акторської діяльності, яка пов’язує його із Закарпаттям, то митець знімався тут у фільмі «Кар’єра Діми Горіна».

Після короткого історичного екскурсу, присутні змогли переглянути документальну стрічку «Ужгород слідами Володимира Висоцького». Її організатор заходу Олександр Сусік відзняв спеціального для вечора пам’яті.

В Ужгороді згадували Володимира Висоцького

Після перегляду кіно присутні послухали декламування віршів Висоцького молодими письменниками нашого краю. Серед поезій пролунали, зокрема, «Человек за бортом» та «Варшавское восстание». Відтак виступив професор УжНУ Сергій Федака. Він прокоментував продекламовані вірші та розповів про власну прихильність до творчості Висоцького.

В Ужгороді згадували Володимира Висоцького

Слово надали й Володимиру Симулику – провідному науковому співробітнику інституту електронної фізики Національної академії наук України, доктору фізико-математичних наук. Під гітару гість виконав одну з улюблених композицій з доробку Володимира Семеновича. Пізніше кращі пісні Висоцького й композиції власного авторства виконав, зокрема, й Мирослав Голованенко.

Крім кіноролей, присутні згадали й про театральну гру Висоцького. Всі разом переглянули фрагмент монологу актора з вистави «Пугачов» за поемою Сергія Єсеніна. Пізніше гостям продемонстрували відеоролик «Рай в Аду». Після заключного слова організатора заходу Олександра Сусіка присутні змогли долучитися до неформального продовження вечора.

Антоніна Чундак
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.