Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

В УжНУ обговорили актуальність виборчої реформи в Україні

Результати обговорень систематизують і нададуть на розгляд робочій групі з реформування виборчого законодавства, керівництву Верховної Ради, а також лідерам фракцій і народним депутатам

0 299
В УжНУ обговорили актуальність виборчої реформи в Україні
В УжНУ обговорили актуальність виборчої реформи в Україні
13 квітня в ректораті Ужгородського національного університету відбулася публічна дискусія #ВиборчаРеформаChallenge. Організаторами зустрічі з ужгородцями, зокрема й зі студентами та викладачами юридичного факультету УжНУ, стала Громадянська мережа «ОПОРА» спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).

В УжНУ обговорили актуальність виборчої реформи в Україні

Олександр Неберикут та Ольга Коцюруба

Розпочав теоретичну частину заходу аналітик вказаної мережі Олександр Неберикут. Він розповів присутнім про актуальність обговорюваної проблеми та її особливості в сучасних реаліях. Гість зауважив, що не за горами вибори, які мають пройти за виробленим оновленим планом дій.

Багато говорили про напрями реформування виборчої системи в Україні та успішні приклади реалізації цього у європейських країнах. Пан Неберикут, зокрема, звернув увагу присутніх на переваги мажоритарної системи, що заслуговує на окрему розмову.

Виступ свого колеги продовжила Ольга Коцюруба – радниця з юридичних питань Громадянської мережі «ОПОРА». Вона зосередилася на аналізі обговорюваного питання в межах регіонів і прокоментувала деякі законопроекти, що стосуються теми виборчої системи.

Наприкінці зустрічі присутні могли поставити гостям запитання, поцікавитися окремими аспектами теми. Дальші результати обговорень систематизують і нададуть на розгляд робочій групі з реформування виборчого законодавства, керівництву Верховної Ради України, а також лідерам фракцій і народним депутатам.

Антоніна Чундак
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.