Ужнівські гирьовики повернулися з нагородами Чемпіонату України

Наші спортсмени привезли додому три медалі й дві путівки на Чемпіонат Європи

Ужнівські гирьовики повернулися з нагородами Чемпіонату України
Нещодавно в Хмельницькому відбувся юніорський Чемпіонат України з гирьового спорту. Паралельно з цим турніром визначали й  переможців дорослого Кубка України.

Ужнівські гирьовики повернулися з нагородами Чемпіонату України

Команду УжНУ та Закарпатської області представляли студенти факультету здоров’я й фізичного виховання Микола Прокоп та Михайло Тупиця, випускниця Наталія Бенко, а також колишній викладач факультету Василь Потокій.

Ужнівські гирьовики повернулися з нагородами Чемпіонату України

Михайло Тупиця у ваговій категорії до 73 кг зумів здобути юніорське срібло, зовсім трохи поступившись тріумфаторові своєї категорії. Пристойно виступив наш силач і на дорослому Кубку України, здобувши путівку на Чемпіонат Європи, що відбудеться в Латвії.

«Трохи засмучений тим, що не вдалося перемогти. Однак це все втома. Адже у нас безліч змагань з цього виду спорту, майже на всіх ми виступаємо. Звісно, міг здобути й золото, але радий з того, що поїду представляти не тільки університет, а й країну на європейську арену. Повернувшись додому, відразу ж почну готуватися до цього турніру», – ділиться враженнями студент УжНУ Михайло Тупиця.

Ужнівські гирьовики повернулися з нагородами Чемпіонату України

Разом зі своїм учнем до Латвії поїде і його тренер Василь Потокій, який у в/к до 73 кг посів 5 місце й теж був відібраний на європейську першість. Не вистачило однієї сходинки до п’єдесталу ще одному студентові факультету здоров’я й фізичного виховання Миколі Прокопу. У ваговій категорії до 68 кг він посів 4 місце серед юніорів.

Єдина дівчина в складі нашої команди зуміла вибороти одразу дві нагороди. Випускниця УжНУ у в/к +68 кг посіла друге місце серед юніорів, а також стала бронзовою призеркою дорослого Кубка України.

Тож ужгородські спортсмени привезли додому три медалі й дві путівки на Чемпіонат Європи, з чим їх і вітаємо.

Юрій Піясюк