Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

В УжНУ вперше визнали іноземний диплом та дипломи богословів

Дипломи представників різних конфесій – Греко-католицької церкви, Української православної церкви Київського та Московського патріархатів – дають їм право на перехресний вступ до магістратури

0 533
В УжНУ вперше визнали іноземний диплом та дипломи богословів
В УжНУ вперше визнали іноземний диплом та дипломи богословів
30 червня Вчена рада УжНУ вперше скористалася можливістю визнання дипломів бакалаврів богослов’я, а також нострифікувала диплом науковця – викладача зі Словаччини. Така можливість з’явилася відповідно до чинного законодавства – визнання документа про освіту діє лише в межах Ужгородського національного університету.

За словами голови комісії з визнання документів про здобуті в іноземних установах освітні та наукові ступені ДВНЗ «УжНУ», проректора з науково-педагогічної роботи Мирослави Лендьел, першим було визнано диплом доктора філософії громадянина Словацької Республіки Петера Джупи як диплом кандидата медичних наук за спеціальністю «Стоматологія». Пан Петер уже кілька років читає лекції студентам-стоматологам, допомагає організовувати проходження практики у Словаччині тощо.

Також Вченою радою визнано 14 дипломів про вищу духовну освіту (бакалавр богослов’я), виданих вищими духовними навчальними закладами. За словами голови Комісії з визнання документів про вищу духовну освіту ДВНЗ «УжНУ», проректора з науково-педагогічної роботи Олександра Рогача, це дипломи представників різних конфесій – Греко-католицької церкви, Української православної церкви Київського та Московського патріархатів тощо. Визнання цих дипломів дає можливість вступати перехресно в магістратуру на гуманітарні спеціальності.

Іванка Когутич,
фото Роберта Паппа
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.