Викладачі юрфаку УжНУ взяли участь у семінарі щодо оцінки процесів забезпечення якості юридичної освіти

Днями з Одеси, де 30–31 травня тривав семінар-практикум з використання Методики зовнішньої оцінки процесів забезпечення якості юридичної освіти, повернулися доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Ірина Хохлова та доцент кафедри конституційного та порівняльного правознавства Наталія Петрецька.

Захід організували за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID програми «Нове правосуддя», Міністерства освіти і науки України та Міністерства юстиції України.

Тренінг проводили міжнародні експерти Програми та автори оновленої Методики – доктор права, директор Центру розвитку юридичних навичок та завідувач кафедри міжнародного та американського права юрфаку Люблінського католицького університету ім. Яна Павла ІІ (Польща) Ділейн Свенсон та професор практики Правничої школи ім. Вашингтона та Лі (Лексингтон, Вірджинія, США) Томас Райс.

На семінарі представили концепцію зовнішнього незалежного оцінювання якості юросвіти. Також було опрацьовано Методику зовнішнього незалежного оцінювання процесів забезпечення якості юридичної освіти в Україні. Крім цього, учасники обговорили ключові концепції проведення іспитів, інтерактивного викладання, заснованого на оволодінні навичками здобуття знань в контексті сучасної юридичної освіти українських і європейських стандартів, а також цілей вдосконалення освіти через незалежні оцінювання.

Підготовлено за інформацією юридичного факультету