Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

В УжНУ визначили найвправніших міні-футболістів з-поміж гуртожитків УжНУ

0 307
Тиждень студентства продовжили спортивними змаганнями.  16 листопада на спортмайданчику перед гуртожитком № 4 відбулися міні-футбольний турнір серед мешканців студмістечка УжНУ.

За перемогу боролися шість команд: представники гуртожитків № 1–3, сторін А і Б гуртожитку № 4, природничо-гуманітарного коледжу.

Матчі проводили за кубковою (олімпійською) системою: в разі нічийного рахунку після основного часу футболісти по черзі намагаються влучити у ворота суперника з пенальті, доки не визначать команду-тріумфатора. Усього провели 9 ігор по два тайми (10 хвилин кожен).

Переможці

Вирішальний поєдинок виявився найгарячішим. У фіналі зустрілися футболісти з другого й четвертого (А) гуртожитків. Основний час завершився нічийним рахунком – 0:0. Тріумфаторів визначали в післяматчевих пенальті.

Микола Бородачов

Перемігши з рахунком 5:4, золотими призерами стали юнаки, що представляли сторону А гуртожитку № 4.

2 місце здобув другий гуртожиток, бронза в 4-Б. Тріумфаторам вручили кубок і медалі.

Один із організаторів змагань – голова профкому студентів факультету здоров’я людини Микола Бородачов зауважив: «Попри несприятливі погодні умови, хлопці показували гідну боротьбу. В учасників турніру залишилися хороші враження. Під час нагородження всі мали позитивний настрій».