Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Восьмикласник із Закарпаття виборов срібло на Європейській юніорській олімпіаді з інформатики

Готували Олега Навера до змагань фахівці Ужгородського університету – викладач Сергій Вапнічний та доцент Олександр Міца

0 426
Під час змагання
Під час змагання
Олег Навер
Олег Навер
Учень 8-го класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Олег Навер продовжив приємну для Закарпаття традицію – щороку привозити призові місця з міжнародних змагань з інформатики. Нагадаємо, торік Адальберт Макарович виборов бронзову медаль у Японії на Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики, а два роки тому – Станіслав Томаш завоював срібло в Ірані на такому ж змаганні.

Європейську юніорську олімпіаду з інформатики приймало словенське місто Марібор. Нашу команду на змаганні очолював досвідчений фахівець Валентин Мельник, який підготував десятки призерів міжнародних змагань, та переможниця минулорічної Європейської юніорської олімпіади з інформатики – чарівна Софійка Мельник. Приємно відзначити, що всі учасники збірної України повернулися з медалями: Артем Фомюк із Хмельницького (тренер — Андрій Попик) виборов золото, Ігор Пилаєв – срібло, Андрій Вороной – бронзу (останні двоє – з Харкова, тренер − Микола Арзубов). Серед 24 країн Європи в загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце. Спонсорами поїздки виступили − ІТ-компанія Ring Ukraine та фонд Botan Investments.

Підготовкою Олега Навера займалися фахівці нашого вишу – викладач Сергій Вапнічний та доцент Олександр Міца, а в минулі роки учнів і студентів до олімпіад готував іще один представник факультету інформаційних технологій – Сергій Оришич. Досягнення юних закарпатців свідчать про те, що на факультеті інформаційних технологій УжНУ сформувалася потужна школа з підготовки юних програмістів до змагань найвищого рівня.

Вл. інф. Медіацентру
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.