Вийшла бібліографія професора Павла Чучки
Довідкове видання відкривається передмовою завідувача кафедри словацької філології УжНУ, професора Світлани Пахомової, в якій окреслено основні напрями діяльності заслуженого діяча науки і техніки України, доктора філологічних наук, професора, українського лінгвіста, дослідника сучасної та історичної ономастики, діалектології, лексикографії, мови писемних пам’яток, міжмовних контактів. Окремим розділом хронологічно відображені основні дати життя і творчості ювіляра.
Власне бібліографія відображає наукові праці Павла Чучки з 1952 до 2017 року – монографії, підручники, навчальні посібники, конспекти лекцій, словники, довідники, численні наукові та науково-популярні статті з питань мовознавства, матеріали конференцій, публікації в пресі тощо. Також описані матеріали про життя і творчість автора унікального історико-етимологічного словника «Прізвища закарпатських українців». Цінним є те, що чи не до кожної із майже 900 позицій покажчика подаються стислі анотації, замітки та уточнення.
Інформативно доповнюють біобібліографічний покажчик статті про Павла Чучку письменника Івана Чендея, відомих науковців Олекси Мишанича та Ірини Фаріон, а також розлоге інтерв’ю із ювіляром журналіста і письменника Олександра Гавроша. Книжка містить також фото із життя ювіляра та головних його праць.
В оформленні обкладинки використано графічну роботу Павла Бедзіра із серії «Життя дерев».
До 90-річчя видатного закарпатського мовознавця Медіацентр УжНУ також зняв документальний фільм «Лабіринти Чучки. Життя після життя». На черзі видання діалектного словника Ужгородщини, над яким вчений працював до останніх днів. Годилося б видати окремою книжкою і публіцистичні та науково-популярні виступи Павла Чучки на актуальні суспільні теми.