У чергових номерах наукометричного видання «EURÓPSKA VEDA» зафігурувала й низка праць ужнівців

Серед публікацій словацього журналу є статті науковців кафедри психології, кафедри соціології і соціальної роботи, кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права

Справа наліво: завідувачка кафедри психології Уляна Михайлишин та асистентки кафедри Ірина Шмідзен та Інна Юхименко
Справа наліво: завідувачка кафедри психології Уляна Михайлишин та асистентки кафедри Ірина Шмідзен й Інна Юхименко
Вийшли друком ІV–VI номери періодичного наукометричного видання «EURÓPSKA VEDA» (Республіка Словаччина). Часопис, що має 18 індексів цитування, містить статті, у яких висвітлено результати досліджень актуальних питань економіки, права, педагогіки, психології, соціології та ін.

Приємно, що серед публікацій є статті науковців Ужгородського національного університету, зокрема кафедри психології, кафедри соціології і соціальної роботи, кафедри адміністративного,фінансового та інформаційного права.

Вітаємо колег і від імені члена редакційної ради журналу, завкафедри психології УжНУ, доктора психологічних наук Уляни Михайлишин запрошуємо до публікації в наступних числах наукового часопису «EURÓPSKA VEDA». Докладніша інформація – за покликанням.

Щиро дякуємо словацьким партнерам EIDV за міжнародну співпрацю!