Вийшов друком черговий випуск збірника наукових праць «Геополітика України: історія і сучасність»

Вийшов друком черговий випуск періодичного видання Навчально-наукового інституту євроінтеграційних досліджень ДВНЗ «УжНУ» – збірник наукових праць «Геополітика України: історія і сучасність», випуск 2(19) (голова редколегії – Артьомов І.В.).

У збірнику наукових праць вміщено результати наукових досліджень вчених-аналітиків, здобувачів, аспірантів, студентів магістратури з проблем місця і ролі України в сучасному геополітичному просторі, європейської та євроатлантичної інтеграції України, з питань національної безпеки Української держави в контексті Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Окрім того, з 2017 року збірник наукових праць «Геополітика України: історія і сучасність» представлено у наукометричних базах даних, репозитаріях та пошукових системах:

• Index Copernicus (Польща);
  • Google Scholar (США);
  • ResearchBib (Японія);
  • Academic Keys (США).

Матеріали збірника будуть корисними для викладачів, наукових співробітників, студентів та всіх, хто цікавиться питаннями місця і ролі України у геополітичному просторі сучасності.