Вийшов друком збірник тез міжнародної конференції «Україна-НАТО: спільні безпекові виклики (до 75 річниці підписання Північноатлантичного договору)»

Нещодавно побачив світ збірник матеріалів Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів «Україна-НАТО: спільні безпекові виклики (до 75 річниці підписання Північноатлантичного договору)», що відбулася цьогоріч 5 квітня на базі Ужгородського університету у змішаному форматі з використанням сервісу відеоконференцій «Google Meet».

Серед організаторів представницього заходу – Почесне консульство Литовської республіки в Ужгороді й Закарпатській області, факультет історії та міжнародних відносин УжНУ, студентське наукове товариство «Кліо» та студентська рада ФІМВ УжНУ, студентська ініціативна група «Wind of Changes UA» на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До упорядкування збірника долучилися І. Фечко, І. Бабинець, М. Дейнека, С. Чернишова. В опублікованих працях студентів, аспірантів, експертів громадянського суспільства висвітлено проблематику історії створення та розвитку Організації Північноатлантичного договору, шлях до євроатлантичної інтеграції України, безпекові виклики сучасності та актуальні питання історії міжнародних відносин.

Збірник розрахований на працівників у сфері вищої освіти, здобувачів у вітчизняних закладах вищої освіти, а також державних службовців, політиків, представників бізнесу та громадського середовища.

За точність викладених фактів, коректність цитування та правильність посилань відповідальні автори.

Тези учасників конференції можна переглянути за посиланням.