Вийшли друком два номери «Наукового вісника УжНУ. Серія: Психологія» за 2021 р.

Вийшли друком два номери «Наукового вісника УжНУ. Серія: Психологія» за 2021 р.

Цьогоріч побачили світ уже два номери журналу «Науковий вісник УжНУ. Серія: Психологія». Це рецензоване наукове видання, в якому висвітлюються результати наукових досліджень у галузі психології.

Видавцем журналу є видавничий дім «Гельветика» (Одеса).

Голова редакційної колегії збірника – Уляна Михайшлишин, докторка психологічних наук, професорка, завідувачка кафедри психології факультету суспільних наук Ужгородського національного університету.

Наказом МОН України № 1017 від 27 вересня 2021 року (додаток №3) журнал включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України зі спеціальності 053 Психологія. У науковому виданні можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата психологічних наук (доктора філософії, доктора наук з психології).

Періодичність – 6 разів на рік.

Мови публікацій: українська, російська, англійська, німецька, польська, іспанська, французька.

Тематичні розділи журналу: загальна психологія, психофізіологія, психологія праці, інженерна психологія, медична психологія, соціальна психологія, психологія соціальної роботи, юридична психологія, педагогічна та вікова психологія, спеціальна психологія, психологія діяльності в особливих умовах, організаційна психологія, економічна психологія, політична психологія.

Запрошуємо авторів до публікування власних наукових доробків у «Науковому віснику Ужгородського національного університету. Серія: Психологія».