Випускники факультету здоров’я та фізичного виховання вирушили у професійне життя

Бажаємо молодим фахівцям подолання нових висот і вдалої реалізації за здобутими спеціальностями

Іван Миронюк
9 липня у великій залі ректорату УжНУ випускникам факультету здоров’я та фізичного виховання вручили дипломи бакалавра.

Найперше до вітального слова запросили декана підрозділу Івана Миронюка, який відзначив важливість здобутих випускниками фахових навичок і побажав, аби вони знайшли своє місце в обраній професії.

Також на свято до бакалаврів завітали т. в.о. директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Тетяна Міцьо, начальник управління молоді та спорту ЗОДА Віталій Ерфан та голова екзаменаційної комісії Іван Кошеля. Гості побажали вже колишнім студентам наснаги та удачі в житті, окрім того, зі сцени вже пролунали пропозиції працевлаштування. Долучилися до привітань молодих фахівців і викладачі підрозділу.

Випускники факультету здоров'я та фізичного виховання вирушили у професійне життяПісля офіційної частини вручення дипломів, привітань і спільних фото на сцену вийшли вже вчорашні студенти, аби привітати одне одного із закінченням цього, можливо, складного, та водночас прекрасного періоду. Промови розчулили кожного, хто був присутній у залі. Завершили душевну частину демонстрацією відео та слайдшоу із фотографій періоду навчання випускників на факультеті.

Ми приєднуємося до всіх привітань та бажаємо випускникам здобуття нових висот і звершень у професійному житті!

Тетяна Боць