Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Бакалаври з професійною кваліфікацією вирушили і з філфаку!

У добру путь, дорогі випускники!

1 352

Минулий тиждень виявився рясним на вручення випускникам Ужгородського університету документів про вищу освіту. 10 липня у фойє головного корпусу УжНУ свої дипломи бакалавра отримали і студенти філологічного факультету.
Олег Хававчак

Традиційно розпочали з Державного гімну. Відтак модератор заходу, заступник декана підрозділу з виховної роботи Олег Хававчак привітав винуватців свята та запросив до слова очільницю філфаку Галину Шумицьку.

Випускників вітає Галина Шумицька

«Дорогі випускники, у колі нашої філологічної родини ви прожили дуже різні емоції. Тепер ви на етапі, коли просто треба відчути вітер перемін й усвідомити, що цей вітер розвіє все неприємне, а залишить лише добрі сподівання й надії на нові звершення. Сьогоднішній випуск є особливим – ви йдете в самостійне життя з професійною кваліфікацією. І за це варто подякувати керівництву нашого університету, адже не всі студенти не всіх вишів можуть похвалитися таким цього року. А ваші викладачі, наші колеги, допомогли вам у тому, щоб ці кваліфікації якнайкраще посприяли вашому майбутньому працевлаштуванню. Хоч не буду приховувати, що чекаємо на вас у магістратурі. Успіхів вам, натхнення, тільки позитивних емоцій та правильного вибору!» – привітала своїх вихованців Галина Василівна.

Мирослава Лендьел вручає дипломи з відзнакою

Проректорка УжНУ з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел також приєдналася до привітань: «Рада вітати героїв нашого свята з отриманням омріяних дипломів. Розумію ваш стан, коли ніби найважче позаду: екзамени, захист… Але вибору, тобто якою дорогою рухатися далі, – не зроблено. Зупиніться на хвильку і просто добре подумайте, чого ви хочете: йти працювати чи продовжити навчання. Найважче у житті – зробити перший крок. Я вам бажаю, щоб ви простували сміливо і впевнено. Нехай ваш шлях буде успішним!».

Наталія Венжинович і Валентина Барчан зі щасливою випускницею

Відтак заступник декана з навчальної роботи Василь Шаркань зачитав наказ ректора про випуск, а пані Лендьел вручила найуспішнішим студентам дипломи із відзнакою.

Студентів вітає Вероніка Баньоі

Заступник декана з наукової роботи Наталія Венжинович також привітала бакалаврів зі святом, побажавши молоді професійного зростання та особистісної самореалізації.

Від імені академнаставників студентів поздоровляла доцент кафедри української мови Вероніка Баньоі: «Ви неодноразово чули, що університетські роки – найкращі, але, впевнена, могли заперечити ці слова у моменти, коли готувалися до екзаменів, заліків, захистів наукових робіт. Однак розуміння того, що студентство і справді найяскравіший час у вашому житті, прийде трохи пізніше. І ви ніколи не пожалкуєте, що обрали шлях, який привів вас до університету!».

Відтак Наталія Венжинович, доцент кафедри української мови, та завкафедри української літератури професор Валентина Барчан вручили документи про вищу освіту випускникам українського відділення.

Дипломи вручає Наталія Бедзір
Світлана Пахомова з випускниками кафедри словацької філології

Для почесної місії дипломування бакалаврів російського відділення було запрошено завідувачку кафедри слов’янської філології та світової літератури професора Наталію Бедзір, випускникам кафедри словацької філології вручила дипломи її очільниця –професор Світлана Пахомова.

Вітає Ганна Гецко
Юрій Бідзіля з випускницею відділення журналістики

Приєдналася до привітань колег і доцент кафедри журналістики, академнаставниця бакалаврів-медійників, Ганна Гецко: «Дорогі випускники, ми вас запам’ятали як креативних і сміливих людей, ніколи не втрачайте цих цінностей у собі. А головне – пам’ятайте: вашими очима світ бачитиме Україну, тому будьте справедливими та незалежними. Ви самі творці свого майбутнього!».

Відтак свої дипломи з рук завідувача кафедри відділення журналістики професора Юрія Бідзілі отримали й майбутні акули пера і мікрофона.

Марина Біланчук
Кароліна Шірінова та Ірина Фрідманська

Вітав студентів не тільки викладацький склад факультету, а й самі бакалаври: випускниця українського відділення Марина Біланчук та вже колишні студентки відділення журналістики Ірина Фрідманська й Кароліна Шірінова. Дівчата подякували батькам і викладачам за вкладену в них працю, за підтримку й турботу, а також наголосили, що задля досягнення успіху потрібно просто неймовірно любити те, чим займаєшся, й сповна віддаватися справі!

Закінчили урочистості святковою фотосесією та вітаннями новоспечених бакалаврів.

Юлія Шипович
Фото Віталія Завадяка

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.