Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Випускниця філфаку розробила лаконічні уроки української мови для дистанційного навчання

Христина Ярема сама знімає, монтує та викладає відеоуроки в Інтернет, намагаючись коротко і якомога простіше пояснити тему

1 127
Філологічний факультет УжНУ славиться своїми талановитими, креативними випускниками. Його вихованка, а нині вчителька ужгородського ліцею «Лідер», Христина Ярема розробила лаконічні уроки з української мови. Ідея відеокурсу народилася ще влітку як елемент упровадження методики змішаного навчання, а остаточним поштовхом до її реалізації став карантин.

Христина Ярема сама знімає, монтує та викладає відеоуроки в мережу. «Пропоную вашій увазі проєкт «Лаконічні уроки з української мови». Його мета — коротко і якомога простіше пояснити тему з української мови. А також відразу потренуватися», – написала молода педагогиня на своїй сторінці у Фейсбуку.

Вчителька каже: під час дистанційного навчання якість – друга мета її уроків, тому що перша – бути на зв’язку з учнями, дізнатися про їхнє здоров’я та справи, поспілкуватися з ними. «Лише тоді вже можу лаконічно і доступно пояснити матеріал, запропонувати кілька шляхів його засвоєння».

Пані Христина зауважує, що лаконічні уроки можна використати у різних класах та під час підготовки до ЗНО.

Вл. інф.

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.