Про легалізацію проституції й наркотиків, дозвіл на евтаназію й носіння зброї запрошують подебатувати юристи

Відсвяткувати День юриста молоді правники УжНУ пропонують однією з найпопулярніших інтелектуальних ігор Кембриджа та Оксфорда

Вважаєш себе кмітливим і поміркованим? Умієш відстоювати власну думку? Хочеш розвинути свій кругозір? Тоді тобі точно варто відвідати дебати, що влаштовують правники УжНУ 9 жовтня!

Захід відбудеться за підтримки юридичного факультету та Закарпатського осередку Ліги студентів АПУ. До участі в дебатах запрошують команди з двох студентів І-VI курсів і/або викладачів Ужгородського університету – незалежно від факультету.

Василь Дьордь

– Щороку День юриста наш факультет відзначав за чітко відпрацьованою традицією. Тепер ми вирішили трохи змінити формат й організувати кілька нових цікавих заходів. Зокрема, в рамках святкування відбудеться футбольний турнір, дебати, круглий стіл з суддями апеляційного суду та новообраними суддями Верховного суду, низка інших заходів, – повідомляє один із організаторів дебатів Василь Дьордь.

Його колега Владислав Земанек додає:

Владислав Земанек

– Стосовно дебатів, то це одна з найпопулярніших ігор всесвітньо відомих університетів Кембриджа та Оксфорда. Відстоювання своєї позиції, вміння переконувати, чіткість викладу, апеляція до опонента й стриманість – все це застосовується в грі, яка є цікавою для всіх: від політиків до громадських діячів. Дебати тренують вміння поєднувати красномовство й оперативне аналітичне мислення. І, що не менш важливо, спонукають до прогнозування реакції опонента.

Дебати проведуть за британською системою з часовим регламентом. Теми обрали цікаві, гострі, дискусійні:

• уряд повинен легалізувати проституцію;
  • уряд повинен дозволити вільне носіння зброї;
  • уряд повинен дозволити евтаназію;
  • уряд повинен легалізувати легкі наркотики.

Правила дебатів та реєстрація – за посиланням

Ксенія Шокіна