Студенти УжНУ повернулися з фехтувального Кубка світу з медалями

У змаганнях на шпазі «срібло» завоював першокурсник факультету здоров’я і фізичного виховання Максим Магула, «бронзу» – магістрантка УжНУ Надія Дьолог

Студенти УжНУ повернулися з фехтувального Кубка світу з медалями
Дві срібні медалі привезли наші студенти – фехтувальники на візках – з Кубка світу, який минулого тижня завершився в угорському містечку Егері.

Студенти УжНУ повернулися з фехтувального Кубка світу з медалями

Так, «срібло» завоював першокурсник факультету здоров’я і фізичного виховання Максим Магула у шпазі (клас «А»), програвши у фіналі російському фехтувальнику. А «бронзу» в цьому ж виді (клас «Б») виборола випускниця бакалаврату факультету іноземної філології, нині магістрантка Надія Дьолог, поступившись у півфінальній сутичці представниці Польщі.

Студенти УжНУ повернулися з фехтувального Кубка світу з медалями

Ці дві нагороди допомогли збірній України виграти в Егері неофіційний медальний залік: саме наша команда здобула найбільшу кількість благородного металу серед усіх країн-учасниць. Варто відзначити, що ці нагороди стали першими в кар’єрі Максима Магули та Надії Дьолог на міжнародному рівні.

Тренером обох наших спортсменів є викладачка кафедри фізичного виховання УжНУ Емілія Мадяр-Фазекаш. Вона, зокрема, розповіла Медіацентру, що її вихованці заради досягнення цього успіху багато працювали. І, звичайно, не збираються зупинятися на досягнутому та готуються до нових міжнародних змагань.

Так, уже у березні в Максима Магули новий етап Кубку світу – в італійській Пізі.

За інформацією Емілії Мадяр-Фазекаш