Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Ужгородців закликають долучитися до встановлення рекорду України заради порятунку життя Павлика Мотички

0 60
В Ужгороді встановлять рекорд України, який полягає в утворенні найдовшого живого ланцюга заради порятунку життя Павлика Мотички.

Ужгородців закликають долучитися до встановлення рекорду України заради порятунку життя Павлика Мотички– Наша мета створити живий ланцюг та замкнути ним пл. Театральну, наб. Незалежності, міст Масарика, Київську набережну, пішохідний міст. Ми запрошуємо кожного ужгородця, спортивні організації та клуби, благодійні ініціативи та фонди, колективи заводів, магазинів, закладів харчування та фінансові установи. Давайте разом врятуємо Павлика та покажемо, що Ужгород найдобріше місто у світі, – кажуть організатори.

Павлику Мотичці трохи більше, ніж півтора роки. Він з Синевира. У Павлика СМА (спінально м’язева атрофія). Це захворювання, при якому атрофуються всі м’язи, дитина перестає сидіти, тримати голову, рухатись, дихати, серце також атрофується і перестає працювати. Такі діти живуть лише декілька років, а часто не доживають і до 2-х років.

У Павлика був старший брат. Він помер в 3 роки, його забрала ця страшна хвороба. Тоді ще не було ліків і батьки не могли йому допомогти. Та зараз є лікування, але воно одне з найдорожчих у світі – коштує кілька мільйонів доларів.

Встановлення рекорду відбудеться 25 липня. Збір під липами біля лінгвістичної гімназії ім Т.Г.Шевченка (Школа №1) о 15.00.

Представники Національного реєстру рекордів України офіційно зареєструють рекорд в присутності національних та місцевих ЗМІ і внесуть в Книгу рекордів України. Це буде рекорд заради життя. Утворений найдовший живий ланцюг – це найбільша кількість небайдужих сердець, що прагнуть врятувати Павлика.

Зареєструватись як учасник, волонтер чи спонсор можна на сайті. Просимо долучитися всіх небайдужих!

Допомога не буває маленькою. Важлива кожна гривня.

  • Приватбанк 5168 7574 0804 6045 Мотичка Марія (мама Павлика)
  • Ощадбанк 5167 8031 0951 1118 Мотичка Юрій (тато Павлика)
  • Monobank 4441 1144 2527 2026 Мотичка Марія (мама Павлика)
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.