Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На факультеті історії та МВ урочисто дипломували бакалаврів

Зі 144 документів про освіту 14 – із відзнакою

0 213
Днями факультет історії та міжнародних відносин вітав своїх новоспечених бакалаврів. Цьогоріч омріяні дипломи отримали 144 студенти, 14 – документів про освіту – з відзнакою.

На факультеті історії та МВ урочисто дипломували бакалаврівПісля акапельного виконання національного Гімну стартувала урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврів.

Віталій Андрейко
Віталій Андрейко

Від імені декана Івана Вовканича випускників вітав завідувач кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Віталій Андрейко: «Шановні наші випускники! Ви дістали статус дипломованого фахівця у своїй галузі. Сьогодні йдете у відкритий світ, маючи омріяну професію. Але закликаю ніколи не припиняти процес навчання, навіть після випуску. Навчайтеся – і тільки тоді завжди будете запитаними спеціалістами у своїй сфері. Звичайно, на вашу шляху будуть перепони, труднощі, але бажаю вам не зупинятися, з честю їх долати, бути сильними й цілеспрямованими. Успіхів!»

З вітальним словом до випускників звернувся і заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Пацкан: «Дуже радий вітати вас сьогодні. Дякую вашим батькам і викладачам, які допомагали вам на цьому шляху. Бажаю завжди рухатися вперед і ніколи не сумніватися у собі. Ми пишаємося вами і запрошуємо на практику в облдержадміністрацію». Також він вручив дипломи з відзнакою цьогорічним випускникам ФІМВ.

 

До вітальних слів долучилася й заступниця декана з наукової роботи, завідувачка кафедри археології, етнології та культурології Надія Керецман: «Дякую, що ви нас колись вибрали. Я впевнена, що для вас усіх роки в університеті були незабутні. З приємністю будете згадувати ці миті, кажу це з власного досвіду. Я вам бажаю не втратити ті зв’язки і ту дружбу, котрі ви тут здобули. З нами ви не тільки здобували професію, але й вчилися життю, тому, що в нас називається життєвим університетом. Бажаю вам завжди вчитися, читати, розвиватися, бо вам ще треба будувати нашу державу. Я бажаю вам реалізуватися тут, в Україні, мати гідну роботу, щоб тут народжувалися ваші діти. Кайфуйте від життя – і чекаю в магістратурі!»

Пригадати, як насичено промайнули ці 4 роки життя, допомогли кілька відеороликів. А згадати й справді було що: подорожі, екскурсії, флешмоби, волонтерство, різноманітні заходи, конференції тощо. Адже ФІМВ унікальний тим, що це єдиний підрозділ, де відзначають цілий «Тиждень факультету» із великою кількістю заходів.

На факультеті історії та МВ урочисто дипломували бакалаврівЗаступниця декана з виховної роботи, доцент кафедри бізнес-адміністрування, менеджменту та маркетингу Вікторія Бондаренко також приєдналася до вітальних слів: «Бажаю вам сміливо реалізовувати свої неймовірні креативні ідеї, і найголовніше – вірити у себе. Впевнена, що скоро вже ми зможемо перейняти досвід з вашого професійного життя».

Ігор Шніцер
Ігор Шніцер

Заступник декана з наукової роботи, завідувач кафедри модерної історії України та зарубіжних країн Ігор Шніцер також привітав випускників: «Сьогодні ви отримали свої омріяні дипломи. Бажаю вам передусім міцного здоров’я, невпинної творчої енергії та цілеспрямованого руху до своєї мети. Змінюватися разом зі світом, але водночас бути вірним своїм принципам. Зберігайте зв’язки зі своїми університетськими друзями та alma-mater. Пам’ятайте, що все буде добре, адже ви цього варті».

Юрій Мателешко
Юрій Мателешко

Завершив вінок привітань академнаставник міжнародників, доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Юрій Мателешко: «Диплом ФІМВ дає вам багато можливостей для реалізації себе у професійному житті. Вірю, що ви, проте, вчилися тут не тільки заради диплома, а задля цікавих років та дружніх зв’язків, адже недарма кажуть, що студентські роки – «золота» пора в житті кожного. Вірю, що ви набули більше, аніж професійні знання. Успіху вам!»

Звичайно, за 4 роки назбиралося багато спогадів, тому курси підготували короткі відео про своє навчання в університеті. Зі словами подяки до присутніх звернулися і головні винуватці свята – випускники. Від імені студентів виступили Анна-Каріна Тужикова та Віра Мойсюк. Дівчата згадали свої студентські будні та подякували викладачам та одногрупникам за незабутні роки разом. «Університет – це не підготовка до життя. Це саме життя, насичене і різнобарвне. Ми будемо сумувати. Успіхів!»

Приєднуємося до вітальних слів та бажаємо нашим випускникам всього найкращого. Хай щастить!
На факультеті історії та МВ урочисто дипломували бакалаврів

Галина Гичка,
фото Ярослава Шелемби
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.