Потрібну суму на операцію й реабілітацію нашого студента зібрано! Щиро дякуємо всім небайдужим!

18-річний студент фізичного факультету УжНУ Олександр Кудін потребує хірургічного втручання на легені

0 1 942

18-річний студент фізичного факультету Ужгородського національного університету Олександр Кудін потребує допомоги!

Лікарі встановили юнакові діагноз – пневмоторакс однієї легені.

Оскільки батьки хлопця не в змозі були самостійно оплатити операцію та реабілітацію, профбюро фізфаку оголосило про збір коштів на підтримку хлопця.

Шановні студенти, викладачі, всі, хто відгукнувся на заклик підтримати Олександра Кудіна!

Повідомляємо, що завдяки Вашій допомозі за короткий термін удалося зібрати потрібну на лікування суму – тож збір коштів ЗУПИНЕНО!

Щиро дякуємо за Вашу небайдужість!