Юристи УжНУ зібрали на потреби ЗСУ 100 000 гривень

Кошти на придбання спеціалізованого дрона передали професору Федору Шандору

Підтримувати Збройні сили України у виснажливій боротьбі з російськими окупантами конкретними діями нині вкрай актуально. І представники УжНУ долучаються до важливої справи.

Юристи УжНУ зібрали на потреби ЗСУ 100 000 гривеньКолектив кафедри конституційного права та порівняльного правознавства УжНУ, яку очолює професор Юрій Бисага, зібрав на придбання спеціалізованого БПЛА для одного з аеропідрозділів ЗСУ 100 000 гривень. Наразі це найбільший внесок на оборону нашої країни від багатотисячного колективу Ужгородського національного університету.

Донат передали на збір, оголошений професором з окопу Федором Шандором.

Щира подяка всім небайдужим колегам з кафедри конституційного права та порівняльного правознавства!

Крок за кроком – до перемоги!

Слава Україні!

***

Ви також можете долучитися до підтримки наших військових через прямі донати. Адже збір триває – тепер на тепловізійну камеру до дрона.

ЗБІР НА УДАРНИЙ ДРОН (додаткове обладнання)

Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/3ELoTn5ECS
Номер картки банки: 5375 4112 0938 2634