В УжНУ збирали макулатуру та використані батарейки

Оголошено конкурс на розробку логотипу Ресурсного центру зі сталого розвитку УжНУ

В УжНУ збирали макулатуру та використані батарейки
Як ми вже повідомляли, з ініціативи Центру сталого розвитку УжНУ в межах проведення Тижня сталого розвитку відбувався збір макулатури та використаних батарейок. Протягом останнього тижня квітня всі охочі мали можливість принести їх до Ресурсного центру зі сталого розвитку у визначені години.

Усього зібрали близько 200 кг непотрібного паперу та 10 кг батарейок. Найбільш активними і свідомими виявилися кафедра екології хімічного факультету, кафедра прикладної лінгвістики факультету МПМБ, деканат факультету туризму та міжнародних комунікацій та Медіацентр УжНУ.

В УжНУ збирали макулатуру та використані батарейки

На фото: Лауреати акції – представники кафедр прикладної лінгвістики (ФМПМБ), екології (хімфак) та Медіацентру УжНУ.

Несподівано для учасників акції на початку травня їх очікував сюрприз: Ганна Мелеганич, координатор Центру сталого розвитку, вручила лауреатам пачки паперу, екосумки, блокноти, ручки та футболки із символікою Освітньої мережі сприяння сталому місцевому розвитку.

Наступного року сподіваємося на активніше долучення ужнівців до акцій задля збереження довкілля!

Нині ж оголошуємо новий конкурс (до 20 червня 2016 року) – на розробку логотипу Ресурсного центру зі  сталого розвитку УжНУ.

Ідеї та пропозиції надсилати Ганні Мелеганич (melgi@ukr.net, 050-90-93-18). Переможець буде нагороджений цінним призом.

За інформацією директора Центру сталого розвитку УжНУ Ганни Мелеганич