Студентки відділення журналістики повернулися зі Всеукраїнської олімпіади переможницями

Перше місце зі спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» здобула другокурсниця однойменної спеціалізації Анастасія Нечипорук

Днями з Дніпра повернулися студентки відділення журналістики філологічного факультету УжНУ, які під керівництвом завідувача кафедри журналістики Юрія Бідзілі та доцента кафедри Галини Шаповалової брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю».

Традиційні щорічні змагання відбувалися цього разу на базі Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара.

Приємно повідомити, що переможницею олімпіади зі спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» стала наша другокурсниця однойменної спеціалізації на відділенні журналістики Анастасія Нечипорук!

Крім того, у номінації «Системність ПР-мислення» найкращою стала її колегиня Катерина Кузьміна, а за вміння добирати яскраві мовностилістичні засоби журі конкурсу відзначило четвертокурсницю-журналістку Наталію Білей.

Щиро вітаємо наших дівчат із успішними виступами на всеукраїнському рівні! Бажаємо їм яскравих свіжих творчих ідей, натхнення їх реалізовувати й успіху в підкоренні нових висот!

Вл. інф.