Тематика цьогорічного зібрання у Будапешті – «Торгівля – сила на благо: залучати, винаходити, інтегрувати»

25–26 жовтня у Будапешті відбувся Всесвітній форум з розвитку експорту – 2017 (World Economic Development Forum). Захід організував Центр міжнародної торгівлі (International Trade centre) при Організації Об’єднаних Націй під егідою уряду Угорщини.

Викладач факультету МЕВ взяла участь у Всесвітньому форумі з розвитку експорту – 2017Всесвітній форум з розвитку експорту проводиться з 1999 р. У попередні роки його приймали такі країни, як Шрі-Ланка (2016) р.), Катар (2015), Руанда (2014 р.), Індонезія (2012 р.), Туреччина (2011 р.), Китай (2010 р.), Швейцарія (2008 р., 2007 р., 2005 р., 2004., 2002 р., 2001 р., 2000 р.), Німеччина (2006 р.), Мексика (2003 р.), Франція (1999 р.).

Тематика цьогорічного форуму – «Торгівля – сила на благо: залучати, винаходити, інтегрувати». Розглядали такі актуальні питання світової торгівлі, як нові регіональні канали торгівлі, розвиток електронної торгівлі, інновації в торговельній конкурентоспроможності тощо.

Зустріч у кулуарах з Ying Mc Guire, яка представляла на Форумі потенціал Нового шовкового шляху Китаю

Участь у заході взяло понад 600 учасників з понад 20 країн світу, серед яких Президент Угорщини, очільники міністерств закордонних справ, міжнародної торгівлі та регіональної інтеграції Угорщини, Шрі-Ланки, Маврикію та інших держав, міжнародних організацій торгівлі і міжнародних агентств, провідні політики, керівники й представники бізнесу, наукових і навчальних закладів та інші.

У рамках Форуму відбулися також ділові зустрічі “В2В” між виробниками, учасниками зовнішньоторговельної діяльності, оптової та роздрібної торгівлі, трейдерами з усього світу, а також інвесторами.

Ужгородський національний університет на поважному заході представляла викладач кафедри міжнародних економічних відносин Ольга Єгорова.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин