Студенти-правознавці навчалися криміналістичної ідентифікації та діагностики

Першокурсникам ОС «Магістр» спеціальності «Правоохоронна діяльність» продемонстрували практичні навички з вилучення слідів пальців рук, що залишаються після скоєння правопорушення

Доцент Василь Копча проводить заняття
У листопаді студенти-правоохоронці денного відділення юридичного факультету УжНУ мали чергове виїзне практичне заняття на тему «Криміналістична ідентифікація і діагностика» з предмета «Тактика розслідування злочинів, вчинених злочинними угрупуваннями».

Під час заняття студентам продемонстрували практичні навички з вилучення слідів пальців рук, що залишаються після скоєння будь-якого правопорушення і які вивчаються для швидкого розкриття й виявлення правопорушників та встановлення істини у справі.

Також студентам показали, як у ході досліджень з вилучення слідів пальців рук на місці пригоди в лабораторних умовах вивчаються ознаки й закономірності появи пальцевих слідів, їх застосування на місці правопорушення для дальшого встановлення особи, яка переступила закон.

Такі заняття наші практики планують влаштовувати й надалі.

За інформацією доцента кафедри кримінального права та процесу УжНУ Василя Копчі