Магістранти й викладачі кафедри психології поспілкувалися з керівництвом обласного медичного центру психічного здоров’я та медицини залежностей

Підсумком робочої зустрічі завкафедри Уляни Михайлишин з директором закладу Василем Кручаницею стали конструктивні пропозиції щодо вдосконалення освітньо-професійної програми підготовки магістрів, організації практики здобувачів, напрямків удосконалення практичного навчання майбутніх психологів

Підготовка конкурентоспроможного фахівця-психолога потребує щоденної роботи викладацького складу, результативність якої залежить від тісної співпраці з потенційними роботодавцями, які формують чіткі вимоги до сучасного фахівця. Саме тому кафедра психології спрямовує зусилля на реалізацію творчих дослідницьких намірів та обмін досвідом із практиками.

На базі комунального некомерційного підприємства «Закарпатський обласний медичний центр психічного здоров’я та медицини залежностей» Закарпатської облради під керівництвом завідувачки кафедри психології, професорки Уляни Михайлишин відбулася зустріч магістрантів і викладачів кафедри з керівництвом центру – директором закладу, лікарем вищої категорії, кандидатом медичних наук, заслуженим лікарем України Василем Кручаницею та психологинею центру, кандидаткою психологічних наук Славою Глаголич.

Серед пріоритетних напрямів установи – провадження різних видів діяльності, зокрема психологічної реабілітації, надання консультативної допомоги контингенту осіб, які мають психічні та поведінкові порушення, у тому числі внаслідок вживання психоактивних речовин.

Питання, що обговорювалися, стосувалися вимог до сучасного фахівця психологічного профілю та можливостей професійного розвитку і працевлаштування.

Спілкувалися щодо дальшої співпраці й провадження досліджень під час написання кваліфікаційних робіт магістра.

Студенти проявили інтерес: ставили питання, уточнювали, з яких кроків ліпше почати психологічну практику.

Також завідувачка кафедри Уляна Михайлишин мала робочу зустріч із керівництвом центру, результатом якої стали конструктивні пропозиції щодо вдосконалення освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 «Психологія», організації та проведення практики здобувачів, напрямків вдосконалення практичного навчання майбутніх психологів та дальшого розвитку співробітництва з потенційними роботодавцями.

Уляна Михайлишин від імені кафедри висловила вдячність директору центру Василю Кручаниці за конструктивну розмову. Особлива подяка щодо організації та проведення зустрічі психологині закладу Славі Глаголич.

За інформацією кафедри психології УжНУ