Магістранти юридичного факультету УжНУ відвідали судове засідання в Закарпатському апеляційному суді

Днями магістранти першого року денної форми навчання юридичного факультету УжНУ мали змогу відвідати судове засідання в Закарпатському апеляційному суді, де розглядалося кримінальне провадження за ст. ст. 185 ч. 2 («Крадіжка»), 296 ч.1 («Хуліганство»), та 126-1 («Домашнє насильство») Карного кодексу України.

Виїзне ознайомче заняття було організоване відповідно до навчального плану професором кафедри кримінального права та процесу УжНУ Василем Копчею.

Магістранти-правники мали нагоду наочно побачити як початок розгляду кримінального провадження колегією Закарпатського апеляційного суду, так і сам процес дослідження всіх документів справи, допит підозрюваного у кримінальному провадженні, виступи прокурора та адвоката відповідно до їх професії, а також винесення кінцевого рішення про направлення кримінального провадження на повторний розгляд до Перечинського районного суду.

Виїзні заняття такого роду планують влаштовувати й надалі.

За інформацією кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету УжНУ