Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Американська випускниця УжНУ представила нову збірку на «Книзі-фест-2018»

«Вірші Феліцити» Оксани Луцишиної – концептуальна збірка внутрішнього самопізнання, насичена грецькою та християнською символікою

0 200
Американська випускниця УжНУ представила нову збірку на «Книзі-фест-2018»
Оксана Луцишина
17 травня під час книжкового фестивалю в обласному центрі Закарпаття відбулася й презентація четвертої збірки ужгородської американки, випускниці англійської філології УжНУ Оксани Луцишиної «Вірші Феліцити». Організував акцію літературний клуб «Читаємо разом». Книжка побачила світ у «Видавництві Старого Лева» в чудовому оформленні Андріани Чуніс.

Ужгородка Оксана Луцишина нині мешкає у штаті Техас, де викладає в місцевому університеті українську літературу. Оксана Луцишина відома не тільки як самобутній поет, а й як прозаїк та науковець. Кілька років тому захистила дисертацію про творчість польського письменника Бруно Шульца, що жив у Дрогобичі.

Американська випускниця УжНУ представила нову збірку на «Книзі-фест-2018»
Автографсесія

Ужгородка вважає свою творчість частиною і закарпатського літературного процесу, хоча вже півтора десятиліття мешкає у США. Поезії Оксани Луцишиної завжди інтелектуально наснажені. «Вірші Феліцити» – концептуальна збірка внутрішнього самопізнання, насичена грецькою та християнською символікою.

Нині письменниця працює над новим романом про події початку 1990-х років.

Зустріч з Оксаною Луцишиною в рідному Ужгороді викликала чимале зацікавлення, так що усім шанувальникам навіть не вистачило книжок.

Іванка Когутич
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.