«Анонімний Миколай» – креативно і з душею

Нехай Святий чує ваші побажання впродовж усього року!

Профком студентів і Студентська рада УжНУ ініціювали цікаву дистанційну акцію напередодні Дня Святого Миколая. Для цього слід було заповнити анкету, запропоновану його помічниками, а в ній розповісти про свої мрії та уподобання.

«Анонімний Миколай» – креативно і з душею«Анонімний Миколай» – креативно і з душеюІз задоволенням узяла участь у такій ініціативі. Надіслала Миколаю листа й попросила його написати мені відповідь. Яким же було моє здивування й захоплення, коли з листом прибули й чудові рукавички! На Новій пошті мені підказали, що пакунок надійшов із Міжгір’я – там живе мій анонімний Миколай☺ І звати його Павло Ямпольський.

Оскільки умовою акції передбачено обов’язково розповісти свою історію, то радо роблю це, висловлюючи щире захоплення нашими студентами, для яких карантин і дистанційне навчання не перепона для створення гарного настрою собі та іншим. Дякую! І бажаю, аби Св. Миколай чув ваші побажання впродовж усього року!

Галина Шумицька,
деканеса філологічного факультету