Збірна УжНУ перемогла у відкритій першості Мукачівщини з баскетболу

Участь у турнірі взяло шість команд

Збірна УжНУ перемогла у відкритій першості Мукачівщини з баскетболу

Нещодавно завершився чемпіонат Мукачівського району з баскетболу серед колективів фізичної культури. Змагалися в спортивній залі аграрного коледжу міста над Латорицею. Участь у турнірі взяло 6 команд, серед яких і збірна Ужгородського університету.
Баскетболісти УжНУ

Наш виш, зокрема, представляли п’ятикурсник факультету інформаційних технологій Ельвін Болтван, студент 5-го курсу юрфаку Владислав Мелєнтьєв, троє третьокурсників ІТФу Юрій Метуля, Олександр Ватрала, Валерій Шпеник, 2-курсник факультету інформаційних технологій Андрій Сухан, а також коледжанин Іван Сокачик.

Приємно повідомити, що перемогу в цікавій боротьбі вибороли студенти УжНУ, здолавши збірну команду села Ґоронди. Третє місце посіли баскетболісти Чинадійова.

У номінації «Кращий снайпер» відзначили Владислава Мелєнтьєва.

Всі переможці тренуються в групі спортивного вдосконалення під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання факультету здоров’я та фізичного виховання Олександра Тріфана.

Вітаємо з перемогою!

За інформацією факультету здоров’я та фізичного виховання