Професору Любомирові Белею – 55!

Колектив філологічного факультету щиро вітає Вас, шановний Любомире Омеляновичу!

0 1 411
Нині сповнюється красних 55 літ професору кафедри української мови УжНУ Любомирові Омеляновичу Белею.
Знаний не тільки в Україні, а й далеко за її межами вчений, що здобув ступінь доктора філологічних наук два десятиліття тому, зустрічає ювілейний день народження у розквіті творчої енергії.

Він є автором низки глибоких наукових розвідок, підручників, його шанують колеги й студенти. Часто виступає на міжнародних форумах в Україні та за кордоном, є членом спеціалізованої вченої ради у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Як директор науково-дослідного інституту ім. М. Мольнара разом із колегами-однодумцями опрацьовує й готує до друку надзвичайно вагомі наукові роботи визначних українських мовознавців минулого, що стають доступними широкому загалу.

Колектив філологічного факультету щиро вітає Вас, шановний Любомире Омеляновичу. Щедрих Вам ужинків на науковій і викладацькій ниві, родинного тепла, Божої благодаті на многая і благая літ!